Kom jij ons team Nederlands versterken?
Leestijd Minder dan 1 minuut |  
bericht ouder dan 6 maanden

Kom jij ons team Nederlands versterken?

Ben jij een trainer Nederlands (zzp-er) die graag zelfstandig werkt maar ook deel wil uitmaken van een bevlogen team?  Zoek je een persoonsgerichte onderneming die training op elk niveau aanbiedt? Wij zoeken betrokken en professionele NT2-trainers (minimaal 3 jaar ervaring, kennis van NT1 een pre) voor diverse opdrachten in het bedrijfsleven.

The Square Mile biedt hoogwaardige taaltraining door heel Nederland. Wij zijn een hecht team en bieden persoonlijke aandacht, concurrerende tarieven en interessant werk. Momenteel verzorgen wij trainingen incompany en online, zowel overdag als ’s avonds.

Geïnteresseerd? Neem dan contact met ons op voor een kennismakingsgesprek. Wij horen graag van je: rbrame@thesquaremile.nl of 0621881885 / 0715323356 (Richard Brame)